Opinie

Opinie o Ewie Mazurkiewicz

opinie-ewa-mazurkiewicz

Magdalena Durbajło, mama Bartka

Potrzebowałam pomocy przy rozpoczęciu karmieniu piersią wcześniaka po miesiącu odciągania pokarmu. Zależało mi na wizycie domowej żeby nigdzie z nim nie jeździć. Poza tym dostałam to czego potrzebowałam – informację, że dziecko jest dobrze przystawione, je i że mleka wystarczy. Dostałam też wtedy od Ewy inne porady, które przydały mi się w opiece nad dzieckiem, bo nie zdążyłam odbyć szkoły rodzenia. Wizyta dodała mi pewności siebie i zaowocowała tym, że do tej pory karmię i na razie nie zamierzam kończyć. Oprócz tego usługa była bardzo kompleksowa – Ewa pomogła z karmieniem, obejrzała dziecko że wszystkich stron, zważyła, pokazała dużo ciekawych patentów.  Później przy problemach też mogłam liczy na jej wsparcie przez messengera, co na pewno na rynku jest nietypowe.
W porównaniu do innych położnych z którymi miałam do czynienia czułam, że przy Ewie jesteśmy w dobrych rękach.

opinie o ewie mazurkiewicz

Weronika Konieczna-Fil, mama Michasi

Podjęcie współpracy z Ewą było najlepszą decyzją w czasie trwania ciąży. Chciałam młodą (tak, dla mnie to atut) położna z aktualna wiedza, która jest dostępna kiedy jest potrzeba, a nie od do i dziękuje. Efektem współpracy jest to, że nadal karmie piersią, inaczej bym się poddała. Usługi Ewy różnią się przede wszystkim jej dostępnością dla mamy, oraz tym, że na bieżąco można rozwiać swoje wszelkie wątpliwości. Położna z przychodni nie uprzedziła ze przyjdzie, zapisała cos w papierach i nawet nie patrząc na dziecko wyszła. Widziałam ta panią pierwszy i ostatni raz. Pomoc Ewy była dostępna zawsze, gdy jej potrzebowałam. Polecam, dlatego, że kocha to co robi i jest to jej pasją.

dominikadutkiewicz

Dominika Dutkiewicz, mama Hani

Współpracę z Ewą podjęłam ze względu na problemy laktacyjne. Brakowało mi rzetelnej wiedzy dotyczącej pielęgnacji niemowlęcia, karmienia piersią i połogu. Była to najlepsza z możliwych decyzja. Stałam się świadomą matką. Dzięki przekazanej wiedzy jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby mojej córeczki. Dzięki naszym spotkaniom otworzyłam swój umysł. Jest mi łatwiej zrozumieć własne dziecko. Nabrałam dystansu do tematu macierzyństwa. Nasze spotkania dały mi nie tylko możliwość zgłębienia wiedzy na tematy okołoporodowe, wychowawcze. Dla mnie to swoista psychoterapia. Ewa pomogła mi zrozumieć dziecko i siebie. Poza ogromną wiedzą czułam i czuję wsparcie. Wiem, że zawsze mogę liczyć na jej dobrą radę bez względu na czas i miejsce.

karolinaszczeinska2

Karolina Szczepińska, mama Zuzi

Podjęcie współpracy z Ewą było dobrą decyzją. Chciałam uzyskać wiedzę z zakresu porodu, połogu i opieki nad noworodkiem. Potrzebowałam też wsparcia psychicznego. Dzięki naszym spotkaniom wierzyłam, że wszystko będzie dobrze. Wiem, że Ewa wkłada w swoją pracę całą siebie.

elarost2

Ela Rost, mama Zuzi

Podjęcie współpracy z Ewą było dobrą decyzją – dzięki temu byłam spokojniejsza i dużo się dowiedziałam, mimo że moja wiedza była już szeroka. Doceniam to, że mogłam się skontaktować z Ewą o każdej porze i kiedy bym nie napisała, z jakimkolwiek pytaniem to zawsze uzyskiwałam odpowiedź. To dało mi poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Ewę polecam i polecać będę, za jej pasje, profesjonalizm, spokój, życzliwość, otwartość, bezpośredniość, wiedzę i zaangażowanie. Dzięki jej wsparciu karmię piersią Zuzię do dziś. Ta droga była ciężka, ale jestem dumna z siebie, że się nie poddałam.