Poród naturalny po poprzednim cięciu cesarskim? To możliwe! Z powodzeniem przygotowuje do porodu naturalnego kobiety, które mają za sobą doświadczenie cięcia cesarskiego.

Odsetek kobiet, które urodziły swoje pierwsze dziecko drogą operacyjną stale rośnie, ale nie oznacza to, ze kolejna ciąża musi zakończyć się w ten sam sposób.

Indywidualne przygotowanie do VBAC (Vaginal Birth after Cesarean) z położną daje możliwość skoncentrowania się na najbardziej istotnych dla Ciebie i dla Was sprawach mogących mieć wpływ na przebieg porodu. Zdarza się, ze poprzednie doświadczenia związane z narodzinami dziecka są przykre, bądź nawet traumatyczne. Spotkania pomogą Ci skonfrontować się ze swoimi lękami, dotrzeć do źródła tego, co mogło wywołać takie okoliczności. To okazja do pełnego przygotowania do kolejnego porodu, który tym razem może być zupełnie inny.

Najczęściej zadawane pytania?

Większość mam, które już maja dzieci, w trakcie zwykłych zajęć szkoły rodzenia nudzi się, ponieważ sa doświadczone w opiece nad dzieckiem. Indywidualne przygotowanie do VBAC gwarantuje skoncentrowanie się na najważniejszych aspektach dotyczących porodu. Omawiane jest jego bezpieczeństwo, a także wybór sprzyjającej placówki.

W czym mogę Ci pomóc?

.